Klece a voliéry, zakázková výroba

Jsme první profesionální výrobce v ČR, zabývající se výrobou aluminiových klecí a voliér do bytů i do zahrad. Naše výrobky jsou určeny nejen pro všechny druhy papoušků a exotické ptactvo, ale také pro menší kožešinová zvířata.Vyrábíme také přepravní klece pro psy.
VYROBÍME VÁM KLEC PODLE VAŠEHO NÁVRHU,PŘÍPADNĚ UPRAVÍME KLEC Z NAŠÍ NABÍDKY.

Naše zaměření

Zahradní voliéry mohou být samostatné, řadové (boxy spojené vedle sebe) nebo jen výlety či posluňovačky připevněné ke zděným ubikacím. Na voliérách provádíme také částečné či úplné zastřešení nebo závětrné stěny. Konstrukce střechy je spádová a je osazena kvalitními vodovzdornými polykarbonáty s ochranou proti slunečnímu záření.
U pokojových klecí je samozřejmostí čistící šuplík z povrchově upraveného plechu,nebo plechu z nerezové oceli.
Konstrukce klecí a voliér se vyrábí z aluminiového jeklu a jsou osazeny velmi kvalitním svařovaným pletivem s různou velikostí ok a sílou drátu. U bočních a zadních stěn může být pletivo také nahrazeno plným materiálem (plech, lamino, plast, atd.).Výrobky mohou být pevné (nerozebíratelné),nebo skládací(rozebíratelné).
Konstrukční řešení klecí a voliér je na vysoké úrovni s ohledem na praktičnost a pohodlí při obsluze a čištění.

Proč se rozhodnout právě pro naše výrobky?

To čeho se nám všem v dnešním moderním světě nejvíce nedostává je čas. Což platí pro chovatele dvojnásob. Naše výrobky tudíž nemusíte natírat ani opravovat. Mají velmi vysokou životnost a jsou bezúdržbové. Tím přispívají k vašemu pohodlí a šetří váš čas.

Sázka na kvalitu se vždy vyplatí.

Adresa

Pavel Roder
Na Dlouhých 1191
Uherský Brod

Telefon

603 165 906

e-mail

roder@voliery.cz